Bitlis Eren Üniversitesi
ok
Bitlis Eren Üniversitesi içerik yönetim sisteminin gelişimine katkıda bulunmakta ister misiniz? Bu ekranı sisitem yöneticisi ile paylaşabilir ve sorunun çözümü için katkıda bulunabilirsiniz.

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

www.beu.edu.tr

  • Ana Sayfa

Kasım Ayı Seminer Programı

Fen Edebiyat Fakültesi Mezuniyet Töreni Yapıldı

Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Sezai YALÇIN'ın

2017 - 2018 Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

 

      Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimiz, bir eğitim öğretim yılına daha sizlerle başlayacak olmanın gurur ve mutluluğunu yaşamaktayız. Sizler bizlerden bayrağı devralmak ve daha yükseklere taşımak gibi önemli bir görevi yüklenmektesiniz. Günden güne değişen dünya koşullarına ayak uydurmak ve hatta dünyadaki gelişmeleri, değişimleri belirleyen birinci güç vasfını haiz olmak en zor ve önemli hedefimiz olmalı. Elbette bu yol oldukça çetin görünmektedir. İşte burada bizlerin size en önemli öğüdü ve desteği, olanaksız görünen karşısında daha fazla azim ve sebat göstermenizi telkin etmek ve sizi bu yolda desteklemek olacaktır.

      Fakültemizin saygıdeğer eğitim kadrosu, her geçen gün değişen gelişen bilimsel gelişmeleri yakından takip etmek, bu gelişmelere katkıda bulunmak ve bütün bu gelişmeler ışığında geleceğimizi öğrencilerimiz vasıtasıyla belirlemek en birinci vazifemizdir. Bu vazifenin ne kadar hassas ve zorlu bir yolu yürümeyi gerektirdiği eğitimin önemi bilincine sahip herkesin malumudur. Bu önemli görevi yerine getirmede bütün eğitimci arkadaşlarımın her türlü zorluğa göğüs gereceğinden kimsenin şüphesi yoktur.

      Çağdaş bilim ve teknolojinin aydınlığı ile günden güne kabuğunu çatlatan bir tomurcuk misali büyüyen Bitlis Eren Üniversitesi’nin en önemli fakültelerinden biri olan Fen Edebiyat Fakültemizin bütün öğretim elemanları, öğrencileri ve idari personeli için 2017-2018 eğitim öğretim yılının başarı, gurur ve huzur dolu bir yıl olmasını diliyor; saygı, selam ve sevgilerimi sunuyorum.

 

Prof.Dr. Sezai YALÇIN 

Fen Edebiyat Fakültesi

Dekan V.          

 

 

Fen Edebiyat Fakültesi


+90(434) 222 00 20

+90(434) 222 91 43

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mahallesi Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/BİTLİS

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ

Rahva Yerleşkesi Beş Minare Mah. Ahmet Eren Bulvarı 13000 Merkez/Bitlis     

Tel  : +90 (434) 222 00 00
Fax : +90 (434) 222 01 01

E-Posta: info@beu.edu.tr

ozelkalem@beu.edu.tr

Elektronik Dergiler


Sayfa Başı

Ana Sayfa

Duyurular

İletişim